گزارش تصویری کلاس همسرانه ویژه خواهران
به همت واحد خواهران هیئت روضة الشهداء دارالولایه مهریز کلاس همسرانه به منظور ارائه روش‌های نوین همسرداری در شهرستان مهریز در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی هیئت، استفاده از فضای مجازی همواره رو به افزایش بوده و نیاز است که فرزندان در زمینه استفاده صحیح از این تکنولوژی مهارت لازم را داشته باشند .

به طور قطع مادر به عنوان ستون اصلی خانواده می‌تواند نقش مؤثری در آموزش این مهارت به فرزندان داشته باشد که در همین راستا طرح همسرانه با هدف ارتقاء توان مدیریتی زن در خانه، مدیریت حل مشکلات در خانه، برطرف شدن نیازهای اساسی و اولیه همسران و فرزندان در منزل، روش های نوین تحکیم بنیان خانواده، افزایش رضایت همسران از یکدیگر و کنترل فضای مجازی در محل خانه امام حسینی مولودآباد در شش جلسه با حضور سرکار خانم دشتی در حال برگزاری می باشد .

از جمله مباحث مطرح شده در این جلسات تفاوت های روانشناختی زن و مرد از دیدگاه اسلام، مدیریت روابط زناشویی، مدیریت فضای مجازی، خودآرایی، مراحل پیشگیری از اعتیاد، انحرافات اخلاقی، نحوه تقویت و آموزش صبر به فرزندان، اصول نوین فرزندپروری و … است . واحد خواهران هیئت روضة الشهداء فعالیت خود را از سال ۱٣٩۰ در کنار مجموعه براداران آغاز نموده است .